Svečani prijem prvašića

Već od samog jutra u školi Čepić je vladalo posebno uzbuđenje. Prvi dan škole kod svih učenika izazove posebne emocije.

U školi su radosno čekali i razrednici, učitelji, pedagoginja kako bi svim učenicima poželjeli sretnu i uspješnu školsku godinu. Ravnateljica se prigodno obratila najmlađima, a potom je pozdravila sve roditelje, učenike, učitelje i sve pratitelje:

„Draga djeco, poštovani roditelji, učitelji…

za sve nas ovo je veliki dan -  poseban dan.

Došli smo danas u ovu školu u Čepić, jer je to naša matična  škola, jer ćemo tu provesti mnogo uglavnom lijepih trenutaka, svečanosti, gledati  predstave,  radionice, družiti se i igrati, ali i učiti.

Mi, djelatnici OŠ Ivan Goran Kovačić, ćemo se i ove godine truditi da svim učenicima dani u školi budu ugodni, opušteni, puni prijateljstava, zanimljivih sadržaja i odličnih rezultata.

Svim našim učenicima,  a posebno  prvašićima želimo da svaki dan idu radosni u školu i iz škole!

Dragi roditelji, vama posebno čestitam na ovom prekrasnom blagoslovu koji imate: vašu lijepu i dobru djecu koja danas kreću u prvi razred. Budite im podrška, budite im utjeha, potičite ih i motivirajte, pomažite im i postavljajte granice,  ali ne zaboravite da je igra i dalje najvažniji dječji posao.“

Prekrasnu priredbu pripremili su učenici mlađih razreda sa svojim učiteljicama. Glumilo se, pjevalo i plesalo. Bura emocija izazvala je i pokoju suzu u očima roditelja. Svi su bili raznježeni. I dok su roditelji primali informacije o prvim danima u školi, djeca su uživala u obilasku škole.

Na kraju su radosni izašli ponosno noseći na leđima školske torbe.

objavio: Administrator   datum: 3. 9. 2018.

« Rujan 2018 »

• MZO