Znanost mladima

Kao i svake godine i u našoj su se školi održavala natjecanja. Učenici viših razreda su se natjecali iz engleskog i hrvatskog jezika, biologije, zemljopisa, povijesti, fizike i LIK-a. U matematici su se natjecali učenici 4. razreda. Čestitamo onima koji su osvojili dovoljno bodova za Županijsko natjecanje te im želimo puno uspjeha. Na Županijsko natjecanje pozvani su sljedeći učenici:
POVIJEST: Petra Honović, Karmen Rabar i Silvija Žvanja, mentor Dalibor Švić

Na Županijskom natjecanju iz LIK-a naša učenica 8. razreda, Nina Marija Laginja osvojila je prvo mjesto u kategoriji učenika osmih razreda. Nadamo se da će povjerenstvo prepoznati njezin talenat te je pozvati na državnu smotru. Čestitke njoj i mentorici Davorki Vadanjel.

I ove godine je naša dramska grupa "Oblaci" sudjelovala na Županijskom natjecanju Lidrano 2012.  održanog u Pazinu. Dramska predstava Andrićeve bajke "Aska i vuk" oduševila je Županijsko povjerenstvo te je predložena za državnu smotru. Bravo našim glumcima i opet, mentorici Davorki Vadanjel. I Petra Honović je svojim kazivanjem poezije pod nazivom "Moja mat" autorice Mirele Vidak lijepo predstavila našu školu i zamalo se plasirala na viši rang.

Petra Honović kazuje stihove Mirele Vidak "Moja mat"

objavio: Administrator   datum: 2. 3. 2012.