Školski maskenbal za velike i male

Tradicionalni školski maskenbal učenika i nastavnika Osnovne škole Ivan Goran Kovačić Čepić, održan u caffe baru «Jezero» i ove je godine protekao u pravom pokladnom raspoloženju.

Dok su se petaši maskirali u štrebere, šesti je razred glumio svatovsku povorku. Iza lika ozloglašenog Jokera iz Batmana skrivali su se učenici sedmog razreda dok su se osmaši vođeni idejom «mi smo face i bez maske», na događaj pojavili u oslikanim i potpisanim «majicama za uspomenu».

Polaznici matične škole te područnih škola iz Kršana i Šušnjevice za ovu su prigodu odabrali ulogu učiteljice, bubamare, princeze, kauboja, punkera, Indijanki, Romkinja te raznih drugih prepoznatljivih kostima.

Događaj su zajedno sa svojim mališanima pohodili mještani ovoga kraja, pa je to ujedno bila prigoda za druženje i zabavu djece različitog uzrasta i njihovih roditelja, nona i nonića.

Cjelovečernji program bio je protkan s plesom i zabavnim nagradnim igrama u kojima su vrlo rado sudjelovali i učenici i učitelji, nerijetko izazvavši smijeh i dobro raspoloženje među prisutnima. Natjecateljski duh bio je prisutan tijekom cijele večeri, jer su najuspješnije maske u različitim kategorijama te najbolja skupina nagrađeni sa slatkim paketima.

objavio: Administrator   datum: 18. 3. 2011.