Dan škole

Odrastamo u njoj, učimo, sazrijevamo, stječemo prijatelje, volimo je, žvimo zajedno s njom, stvaramo uspomene u našoj dragoj OŠ Ivan Goran Kovačić. Tako smo danas svečanim kulturno-umjetničkim programom obilježili njezin dan - Dan škole. Zahvalili smo svim učiteljima, djelatnicima i učenicima koji niz godina svojim prisustvom i radom ostavljaju topli ugođaj. Ravnateljica je na početku prigodno pozdravila sve prisutne i zahvalila na ugodnoj suradnji, pogotovo učenicima, učiteljima i roditeljima, a zatim sponzorima: Istarskoj regionalnoj energetskoj agenciji koji su nam omogućili postavljanje fotonaponske elektrane i njezinom ravnatelju g. Valteru Poropatu, Općini Kršan i načelniku g. Valdiju Runku, posebno na besplatnim udžbenicima za sve učenike te obnovu PŠ Šušnjevice, HEP pogonu Termoelektrani Plomin i direktoru g. Mihajlu Mirkoviću na donacijama za informatičko opremanje učionica, Upravi ROCKWOOL ADRIATIC d.o.o. Potpićan, g. Vladimiru Liculu, vlasniku Bio Adria d.o.o. iz Čepića, g. Nereu Peršiću, vlasniku obrta za prijevoz i industrijsko čišćenje, g. Danijelu Rade i Pristavu d.o.o. na višegodišnjem sponzoriranju naših svečanosti te za suradnju Turističkoj zajednici Općine Kršan i gđici. Patriciji Zanketić, svim članovima Školskog odbora, Vijeća roditelja, učiteljima u mirovini. Hodnike su krasili kreativni likovni izlošci naših učenika pripremljeni pod mentorstvom učiteljice Davorke. Našu su malu priredbu krasile pjesmice, svirka, recitacije igrokazi i plesovi učenika mlađih razreda uz vodstvo učiteljica te pjesme školskoga zbora viših razreda. Nastupali su i najmlađi iz Male škole s tetom. Za kraj smo u školskom dvorištu svi zajedno zumbali uz vodstvo Tine iz udruge Girotondo. Hvala, hvala, hvala! Iako nam je bilo vruće, lijepo smo se zabavili.  Tko nam je sve nastupao, pogledajte u OPŠIRNIJE.

Foto-galerija: Dan škole 2015.

Program povodom Dana škole

5. svibnja 2015., u 8.30 sati

Program:

• Voditeljice: Uvodna najava (Nika i Antonija)
  • Školski zbor: Sunce ima dva barkuna
  • Ravnateljica Mirela Vidak: Govor dobrodošlice
  • MŠ Čepić (1.,2.,3. r.): Plesna haljina žutog maslačka (igrokaz)
  • 4. razred: Orkestrić blok flauta (2 pjesme)
  • Karla Levak: harmonika (sviranje)
  • Lana Stepančić: Dobro jutro (pjesma)
  • Mala škola: pjesmica/recitacija
  • Gabrijel Trajkovski: Bura
  • Leon Brajuha: Ča bin da                kazivanje poezije s natječaja „Di ča slaje zvoni“
  • Nikola Terković: Harmonika
  • Karla Levak: Šapni mi Bože (pjesma)
  • PŠ Kršan i PŠ Šušnjevica (1., 2. i 3. r.) : Recept za ljeto (igrokaz+ples)
  • Odjava voditeljica i zahvala
  • Školski zbor: Mi smo taj svijet

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2015.