Naši su se učenici veselili darovima Djeda Mraza u Kršanu, a evo kako:

U drugom i trećem razredu nisam dobio poklone. Ravnateljica nas je obradovala pozivnicama da dođemo u Kršan gdje ćemo dobiti poklone od Djeda Mraza. Iako sam već veliki , jučer sam se prekrasno osjećao kada sam dobio poklon. Najprije smo svuda tražili Djedicu Mraza. Kada smo dobili poklone, lijepo smo mu se zahvalili i pozdravili ga. U školi smo otvorili poklone, igrali smo šah, jeli slatkiše i lizali lizalice. Ja sam dobio loptu, kapu, slatkiše, zviždaljku i karte.  (Dalen Načinović, IV. r.)

Ja sam Daniel Vidak. Učenik sam četvrtog razreda. U drugom i trećem razredu nisam dobio poklone Djeda Mraza. Ove godine sam se jako iznenadio jer sam dobio baš ono što sam htio: loptu i puno slatkiša- Žerlim da mi Djed Mraz i druge godine donese poklon.

(Daniel Vidak, IV. r.)

Idem u četvrti razred osnovne škole. Imam deset godina. Ove godine sam dobio poklon. Bio sam iznenađen jer sam već veliki za poklone, ali još dovoljno  malen za iznenađenja. Prošle godine nismo dobili poklone. Malo je čudno, ali istinito. Ove godine sam dobio loptu i slatkiše. Bio sam radostan. Želio bih i dogodine puno igrica i slatkiša.

(Adem Ahmić, IV. r.)

Zadnji poklon od Djeda Mraza dobila sam u prvom razredu. Sada sam četvrti razred. Jednog sam dana dobila pismo. Unutra je bila pozivnica od Djeda Mraza. Kad je došao taj dan svi smo s uzbuđenjem čekali. Najprije smo održali priredbu, a zatim smo ga krenuli tražiti. Dobili smo predivne poklone i bili smo sretni. Svi smo se s njim slikali. Doma sam išla pješice s još nekoliko prijateljica iz susjedstva. Htjela bih da nam Djed Mraz dolazi svake godine, pa makar samo djeci do 10 godina. (Kristina Višković, IV.r)

objavio: Administrator   datum: 22. 12. 2009.