Proslavili smo Dan škole 2019.

Lepršavo, skakutavo, bezbrižno, vedro i lijepo bilo nam je povodom Dana škole u četvrtak navečer, 13. lipnja u našoj školici. Uzbuđeno smo dočekali naše goste: roditelje, bake i djedove, mještane, prijatelje i sve goste koje su sudjelovali u cjelogodišnjem projektu. Ni najveća učionica u školici nije nam bila dovoljna kako bismo primili sve pozvane.

Sparini unatoč, prpošno smo stali na pozornicu i šaroliki program je krenuo. Naše krasotice osmašice Ani Krajcar, Dorotea Vidak, Sanja Vlah i Morena Lončar našle su se u ulozi voditeljica. Sa osmijehom su najavljivale pravi vatromet naših pametnih, talentiranih i posebnih učenika: red recitacije, red plesa pa red pjesmica, malo igrokaza, malo recitala, ma nema čega nije bilo.

Ravnateljica Mirela Vidak pozdravila je sve prisutne i čestitala nagrađenim učenicima u obiteljskom likovno-literarnom natječaju Moja obitelj te im podijelila Zahvalnice i iznenadila nagradama  naših sponzora: obiteljskim pizzama u restoranu Napoli, Bura i Ferali. Na kraju su pedagoginja Nada Švraka i likovnjakinja Eni Blašković prezentirale cjelogodišnji zavičajni projekt Novi život se rađa te pustile filmić nastao za potrebe projekta.

Veliki aplauz dobile su zasluženo i cure iz plesne grupe Dance pod vodstvom Eleonore Majcen koje su nam odplesale dvije točke kao gošće u programu.

Kako ne bismo nekoga zaboravili predstavljamo vam cijeli program u OPŠIRNIJE s popisom svih učenika i mentora. I kao što su naše voditeljice rekle za kraj:

Volimo vas! Hvala svima na programu!  Želimo vam sve najboolje!

Pozdravljamo vas do jeseni!

BOOOOK! (mašemo)

objavio: Administrator   datum: 14. 6. 2019.