Uručena priznanja laureatima Općine Kršan

Na jučer održanoj svečanoj sjednici u povodu dana Općine Kršan, dodijeljene su godišnje nagrade Općine Kršan.  Uručili su ih načelnik, Roman Carić i  predsjednik Općinskog vijeća, Lucian Mrzlić  ovogodišnjim laureatima.

Godišnja nagrada Općine Kršan za osobite zasluge odgoja obrazovanja i razvoja sporta u osnovnim školama Čepiću i Potpićnu dodijeljena je, nedavno umirovljenom prof. tjelesne kulture, Ljubomiru Viliću

Udruga „Dodir nade“ iz Kršana dobitnik je Godišnje nagrade Općine Kršan, za osobite zasluge u pružanju potrebne skrbi, pomoć u njezi starijih i nemoćnih osoba. Nagradu je preuzela volonterka Mladenka Matas. Mobilni tim Udruge „Dodir nade“ prva je takve vrste  izvaninstitucionalna organizirana pomoć.

Lovačko društvo „Zec“ Kršan, dobitnik je Godišnje nagrade Općine Kršan, za osobite zasluge u uzgoju i zaštiti divljači, gospodarenju lovištem, razvijanju kinologije, lovnog streljaštva i lovnog turizma. Nagradu je preuzeo predsjednik, Livio Faraguna.

Za osobite zasluge u razvoju i promicanju sporta, za sudjelovanje u sportskim natjecanjima i sportskim pripremama i poduci mladih,  Nogometni klub „Potpićan –Učka 72“ , dobitnik je Godišnje nagrade Općine Kršan. Nagradu je preuzeo predsjednik Kluba, Raul Murtić.

U ime nagrađenih zahvalio se, prof. Ljubomir Vilić, Općini Kršan , što je prepoznat njihov dugogodišnji rad.  Čestitao je Dan Općine Kršan a posebne čestitke uputio organizatorima za uređenje i  posebni odabir mjesta, sinoćnje svečanosti na Plominskoj Lombordi(K.Š.P.)22.07.2022./10:05:35

Vijest i foto preuzete s mrežne stranice 5portala.

objavio: Administrator   datum: 22. 7. 2022.