Troje naših učenika u naslovu najboljih u finalu "Boćajmo u školi"

U velikom godišnjem finalu projekta Boćajmo u školi održanog u Pazinu, u dvorani Boćarskog centra Aleksandar Anzur,  najbolji učenice i učenici sa kvalifikacijskih natjecanja, po 14 djevojčica i dječaka, natjecali su se za naslov najboljih u projektu Boćajmo u školi za Istarsku županiju, a naši su učenici bili veoma uspješni.

Nakon uzbudljivog natjecanja u kategoriji djevojčica  drugo mjesto odnijela je Eleni Fable, naša učenica 4. razreda.

Naš Mathias Brajuha, također iz 4. razreda pobijedio je u konkurenciji dječaka, a na treće mjesto plasirao se David Licul iz 4. razreda. Za najuspješnije natjecatelje na svakom natjecanju osigurane su prigodne nagrade, a za sve učesnike i prigodne majice. Po dvoje najboljih učenica i učenika sa finalnog natjecanja steklo je pravo besplatnog boravka u tradicionalnom jednotjednom kampu IBS-a za mlade koji će se održati u Poreču.

U sklopu finala egzibicijski nastup u vrlo atraktivnom štafetnom izbijanju priredili su mladi članovi superligaške momčadi Boćarskog kluba Pazin, Martin Štihović i Tino Majcan. Natjecanjem su kao i obično rukovodili nekada proslavljeni hrvatski reprezentativac i dvostruki svjetski prvak Valter Ivančić i europska prvakinja u parovima Tanja Grubiša uz asistenciju mladih polaznika pazinske škole boćanja. Čestitke!

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2022.