Pohvale učenicima i mentorima nakon školskih i općinsko-gradskih natjecanja

Školska natjecanja Znanost mladima 2022. ovih su dana gotova pa pohvaljujemo sve učenike i mentore na lijepim rezultatima, na hrabrosti i na pokazanom znanju.

Školskim natjecanjem iz Engleskoga jezika, 25. siječnja,  otvorena je sezona natjecanja. S mentoricom Rominom Licul na natjecanju su sudjelovale dvije učenice 8. razreda, Sara Bako i Leonarda Ponjavić te postigle solidan rezultat.

Na Školskom natjecanju iz Matematike sudjelovalo je 7 učenika od 4. do 8. razreda: Eleni Fable, Matthias Brajuha, David Licul, Vito Zrinšćak, Sara Žulić te Loreley Ponjavić i Leopold Licul s mentoricama Jasminkom Zahtila i Dolores Pilaš.

Na Školskom natjecanju iz Hrvatskoga jezika sudjelovale su dvije učenice 7. i 8. razreda: Leana Rade i Leonarda Ponjavić s mentoricom Dijanom Franković koje su postigle izvrstan rezultat te su  predložene za Županijsko natjecanje koje će se održati 30. travnja 2022. Bravo, cure!

Bambino, Ascolta, Studio, Colore, Imparare, Conoscenza

Na Školskom natjecanju iz Geografije sudjelovalo je 10 učenika viših razreda s mentoricom Ivanom Višković. Iz 5. razreda Vito Zrinšćak i Sara Žulić, iz 6. razreda Loreley Ponjavić, Leopold Licul, Emily Stanić, Nikolina Širok i Matej Prusić, iz 7. razreda Sara Kovačić i Leana Rade te iz 8. razreda Leonarda Ponjavić.

Na Lik-u s mentoricom Eni Blašković sudjelovalo je 8 učenika, a plasman na Županijsku razinu postigle su 3 učenice: Sara Bako i Stefani Grožić iz 8. razreda te Sara Žulić iz 5. razreda. Držimo palčeve!

U veljači je on line, preko ZOOm-a održana i općinsko-gradska razina LiDraNa 2022. na kojem su odličan nastup pokazale dvije učenice naše škole u kategoriji pojedinačno-scenskih nastupa: Eleni Fable iz 4. razreda s mentoricom Jasminkom Zahtila i učenica Leana Rade s mentoricom Rominom Miletić. Pohvale za sedmašicu Leanu Rade koja je predložena za Županijski LiDraNo u Puli, 16. ožujka kojeg nestrpljivo očekujemo.

Čestitke svima!

objavio: Administrator   datum: 10. 3. 2022.