Povodom Dječjeg tjedna posjetio nas je načelnik Općine Kršan - Roman Carić

Dječjim crtežima naši su učenici razredne nastave danas dočekali nasmijanog načelnika Općine Kršan Romana Carića koji je sa svojim suradnicama Glorijom Fable i Tamarom Stojšić Cvečić posjetio našu školu. Posjet je upriličen povodom Dječjeg tjedna koji se obilježava s ciljem jačanja pozornosti javnosti na položaj djece u društvu. Načelnik je učenicima čestitao tjedan veselja i radosti uz punu košaru slatkiša i vrijednom novčanom donacijom za koje su učenici u razgovoru s načelnikom izrazili svoje želje: obnova dvorišta, igrališta, didaktičke igre, slikovnice, kombi za izlete, …

Načelnik je porazgovarao i s učenikom 3. razreda, Davidom Liculom koji mu je tijekom ljeta uputio pismo u kojem ga moli obnovu školskog igrališta. Na učenikovu inicijativu projekt obnove školskog igrališta je u tijeku. Nakon susreta u MŠ Čepić, obišao je i PŠ Šušnjevica i PŠ Kršan, a zamjenica ravnateljice Mikela Banko Lukšić zahvalila je na dosadašnjoj suradnji i darovima učenicima povodom Dječjeg tjedna  te izrazila vjeru u nastavak ugodne suradnje.

Pismo učenika Davida Licula i odgovor gospodina Carića

Izvor: Facebook stranica gospodina Romana Carića

objavio: Administrator   datum: 7. 10. 2021.

« Listopad 2021 »

Virtualna knjižnica Čepić

Virtualna školska knjižnica nastala je u vrijeme trajanja nastave na daljinu kao podrška učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima i roditeljima.