Izvrstan rezultat naše učenice na Županijskom natjecanju - izložbi LIK 2021

Naša učenica 6. razreda, Sara Kovačić sa svojom mentoricom Eni Blašković sudjelovala je na ovogodišnjem Županijskom natjecanju - izložbi učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2021 te postigla izvrstan uspjeh. Osvojila je 5. mjesto  sa svojim likovnim radom pod nazivom  "Blago spod Učke"  u kategoriji učenika 1A za osnovne škole, za učenike od 5. do 8. razreda. Tema poticaja bila je hrvatska folklorna i tradicijska etnografska baština.  Učenici su trebali samostalno kreirati ornament u boji u grafičkoj tehnici visokog tiska,  kolagrafija, koristeći materijale i plohe različitih reljefnih površina/tekstura ili digitalni crtež u jednoj od besplatnih aplikacija za crtanje.

Ove godine domaćin Županijskog natjecanja - izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2021 bila je Osnovna škola Kaštanjer Pula. Na ovoj su razini natjecanja sudjelovali učenici osnovnih i srednjih škola koji su ostvarili najbolje rezultate na školskim natjecanjima. Tema ovogodišnjeg Natjecanja – izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ‒ LIK  2021. bila je  PORTRET I AUTOPORTRET.

Županijsko prosudbeno povjerenstvo odabralo je deset radova u kategoriji osnovnih škola i pet radova u kategoriji srednjih škola za Županijsko natjecanje - izložbu.

Virtualna izložba odabranih likovnih radova  nakon provedenog županijskog natjecanja može se pogledati na mrežnoj stranici OVDJE.

Likovni rad "Blago spod Učke" učenice Sare Kovačić

objavio: Administrator   datum: 24. 3. 2021.

« Travanj 2021 »

Virtualna knjižnica Čepić

Virtualna školska knjižnica nastala je u vrijeme trajanja nastave na daljinu kao podrška učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima i roditeljima.